Jesteś tutaj
Home > wózek dziecięcy > Wózki wieloosobowe, czyli szczęście w rozmiarze XXL

Wózki wieloosobowe, czyli szczęście w rozmiarze XXL

Wózki wieloosobowe, czyli szczęście w rozmiarze XXL

Wózki wieloosobowe to świetne rozwiązanie dla żłobków i przedszkoli. Dla dużych rodzin też oczywiście. 🙂 Taki pojazd idealnie sprawdza się na spacerach. Mimo swoich dużych gabarytów te modele wózków są dość lekkie.

Wózki 6 osobowe

Wózki 6 osobowe w naszym sklepie są w rozsądnej cenie. Na przykład Sixseater. Lekko się prowadzi, przednie koła ma zwrotne. Mimo jego wielkości bardzo dobrze się nim jeździ, jest zwrotny, więc na zakrętach nie będzie problemów. Siedziska są bardzo wygodne, każde dziecko ma sporo miejsca do siedzenia. Wózek jest tak skonstruowany aby zapewnić jak największy komfort dzieciom, które będą w nim jeździć. Wózek wykonany jest z materiałów najlepszej jakości. Jest wytrzymały, stabilny i posłuży na długie lata, a więc zakup na pewno się zwróci.

Wózek 6 osobowy

 

 

Wózek wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa przy każdym siedzisku. Nie brakuje podnóżków, dzieciom jest naprawdę wygodnie. Daszki można składać w zależności od potrzeby. Duży kosz zakupowy z pewnością też się przyda. W komplecie wózka znajduje się folia przeciwdeszczowa. Można też dokupić pokrowiec na wózek, który z pewnością się przyda. Można wtedy taki wózek bez problemów trzymać na zewnątrz. Wózek bardzo lekko się składa co na pewno jest jego dużą zaletą.

 

Wózki 4 osobowe

Wózki 4 osobowe chętnie kupują przedszkola i żłobki. Te modele sprzedają się bardzo dobrze, szczególnie Quadruple. Jest on wykonany z solidnych materiałów bardzo dobrej jakości, dzięki temu wózek jest wytrzymały,  co jest kluczowe w sytuacji gdy ma być on używany bardzo często. Każdy kto zdecyduje się na zakup tego wózka chce mieć gwarancję, że ten model posłuży na długo. Inwestycja musi się opłacić a nawet zwrócić. 🙂

 

Wózek przeznaczony jest dla dzieci od 6. miesiąca życia. jest wygodny i stabilny. Każde dziecko zabezpieczone jest pasami bezpieczeństwa. Przed słońcem, chronią dzieci rozkładane daszki, natomiast boczne ścianki są tak skonstruowane aby chronić dziecko przez wiatrem. Wózek jest zwrotny dzięki obrotowym, przednim kołom. Dwa duże kosze zakupowe z pewnością się przydadzą. Wózek wyposażony jest folię przeciwdeszczową, natomiast pokrowiec można dokupić.

 

Wózki 3 osobowe

Wózki 3 osobowe dla trojaczków. Rodzice trojaczków kupują bardzo chętnie ten model, ale także żłobki i przedszkola. W naszym sklepie posiadamy wózek Trippy 3w1, w którego skład wchodzą: 3 gondole, 3 spacerówki, 3 foteliki oraz 3 adaptery. Fajne w tym wózku jest to, że jego poszczególne elementy można dowolnie konfigurować, chodzi o kierunek wpinania gondoli.

 

Można w tym modelu przewozić 3 dzieci, 2 lub 1. To bardzo wygodne rozwiązanie. Wózek jest amortyzowany, lekki i bardzo dobrze się prowadzi. Do wyboru są dwa rodzaje stelaży: czarny i biały. Dodatkowym gadżetem jest plecaczek.

 

Jeśli spodobał Wam się których z modeli to zapraszamy do zakupu: http://supermaluszek.pl/pl/c/Wozki-wieloosobowe/115

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top