Jesteś tutaj
Home > strefa rodzica > Wielkanocna wyprzedaż – ponad 100 produktów w promocji!

Wielkanocna wyprzedaż – ponad 100 produktów w promocji!

Wielkanoc kojarzy się Wam z prezentami? Nam również! Dlatego przez całe święta w naszym sklepie obowiązują nowe, niższe ceny. Niektóre obniżyliśmy nawet o 40%! Wielkanocna wyprzedaż obejmuje aż 110 naszych topowych produktów.

Wśród nich są m.in. wózki dziecięce typu 2 i 3w1, akcesoria do karmienia dzieci, ubrania dla najmłodszych i zabawki. Nie zabrakło również artykułów dla mam. Na wyprzedażowej liście z myślą o nich pojawiły się m.in.: koszule nocne, legginsy ciążowe i piżamy od Italian Fashion.

Tatusiowie też jednak powinni wybrać się na wirtualne zakupy, zwłaszcza jeśli na wiosnę zaplanowali sobie odświeżenie lub urządzenie pokoju dziecka. W ramach wielkanocnej promocji obowiązują bowiem niższe ceny na uwielbiane przez Was sofy piankowe i kolorowe zasłonki. I jedne, i drugie idealnie nadają się do dziecięcego pokoju!

Promocja potrwa do środy, 8 kwietnia. Warto się jednak pośpieszyć, bo niektóre produkty znikają z naszych wirtualnych półek bardzo szybko 🙂 Zapraszamy na zakupy i korzystając z okazji, i zobaczcie co to jest wielkanocna wyprzedaż, życzymy Wam radosnych i pogodnych świąt!

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl

Dodaj komentarz

Top