Jesteś tutaj
Home > #supermaluszek > Walentynki – mamy pomysł na prezent dla szczęśliwej mamy!

Walentynki – mamy pomysł na prezent dla szczęśliwej mamy!

Każda kobieta lubi dostawać upominki, najlepiej oczywiście bez okazji, ale w dniu np. takim jak walentynki również. Dlatego też 14 lutego pamiętajcie o swoich dziewczynach, żonach, narzeczonych, a przede wszystkich o mamach swoich dzieci 🙂

Prezenty walentynkowe dla mamy

Zakochane w swoich dzieciach mamy bardzo często zapominają  o sprawianiu sobie przyjemności. Skorzystajcie z okazji i przypomnijcie im w walentynki, że są nie tylko fantastycznymi mamami, ale również wspaniałymi kobietami.

Nawet jeśli jeszcze karmią i spędzają większość czasu w domu, mogą przecież czuć się kobieco, a przy tym ani trochę mniej komfortowo. Wystarczy, że w ich szafie pojawią się nowe, dedykowane świeżo upieczonym mamom ubrania.

Sukienki ułatwiające karmienie

Sukienka ułatwiająca karmienie to jedna z takich rzeczy. Ta, którą szczerze polecamy, wykonana jest z miękkiej dzianiny dresowej i ma bardzo wygodny krój. Można poczuć się w niej atrakcyjnie, a przy tym nie odczuwa się dyskomfortu, nawet jeśli dziecko będzie dopominać się o nakarmienie. Wszystko zaś za sprawą dwóch dyskretnych zameczków, które umożliwiają głębokie rozpięcie sukienki i nakarmienie dziecka w najwygodniejszej dla nas pozycji (na siedząco, spod pachy lub na  leżąco).

Bluzki do karmienia

Bardzo fajnym zakupem są też bluzki do karmienia z tej samej serii. Podobnie jak sukienka ułatwiają mamie karmienie dziecka, a jednocześnie mają modny, uniwersalny krój i fason.

DSC08990_DxO

Dlatego też jeśli nie macie jeszcze pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej ukochanej partnerki, a jednocześnie cudownej mamy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubrań dla mam z Koszulove. Do wyboru jest kilka modeli, wszystkie są uniwersalne, a przy tym modne i wygodne. Każda kobieta poczuje się w nich atrakcyjnie!

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top