Jesteś tutaj
Home > zabawki > Trójkołowiec Little Tiger czyli jak spacerówkę zmienić w rowerek

Trójkołowiec Little Tiger czyli jak spacerówkę zmienić w rowerek

Trójkołowiec Little Tiger czyli jak spacerówkę zmienić w rowerek

Trójkołowiec Little Tiger jak to mówią, rośnie razem z dzieckiem. Co to oznacza? Oznacza to, że kiedy dziecko wyrośnie ze spacerówki, kilkoma trikami można ten wózek zmienić w elegancki rowerek. Logiczne więc jest, że ten pojazd towarzyszy dziecku przez kilka lat a więc również i „rośnie z dzieckiem”.

Little Tiger
Little TigerLittle Tiger

Jeśli rozważacie zakup tego oryginalnego pojazdu to podpowiadamy Wam, że akurat ten model jest bardzo dobry i trwały. Trójkołowiec Little Tiger wykonany jest bardzo solidnie.
Materiały użyte do jego wyprodukowania są bardzo dobrej jakości. Ten trójkołowiec to zakup bardzo ekonomiczny. Za jednym razem obdarzamy dziecko kilkoma atrakcjami, które będą go bawić przez kilka lat. Zobaczcie ten produkt na filmie:

 

Prawda, że to bardzo fajny produkt?

Trójkołowiec Little Tiger – idealny na prezent

Jeśli myślicie aby sprawić niespodziankę i kupić coś na prezent własnemu dziecku lub komuś z rodziny, to nie zawiedziecie się. To jest naprawdę bardzo dobry produkt. Najpierw służy jako spacerówka. Dodatkowo można siedzisko zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy i na spacerze mieć kontakt z dzieckiem. Pomyślano również o bezpieczeństwie, nie brakuje tu pasów bezpieczeństwa.

W tym modelu, w cenie, są różne akcesoria:

  • odczepiana torba z paskiem
  • regulowany pchacz
  • koszyk z pokrowcem
  • baldachim
  • dzwonek

Trójkołowiec Little Tiger przeznaczony jest dla dzieci z wagą do 30 kilogramów. W naszej ofercie jest kilka kolorów do wyboru: niebieski, beżowy, bordowy.

W naszym studiu testowaliśmy ten model i uważamy, że jest super. Nie zawiedzie kupujących a dziecku zapewni wiele fajnej zabawy. Polecamy szczerze ten produkt, mimo, że jest droższy niż inne. Akurat tutaj sprawdza się powiedzenie: jaka cena taka jakość. I to jest prawda. Czasem warto zainwestować więcej w coś, co posłuży kilka lat niż kupować produkt, który bardzo szybko się popsuje narażając nas na stresy i dziecko na przykrość.

Jeśli interesuje Was cena  tego produktu to zapraszamy Was do naszego sklepu. Tam znajdziecie wiele innych ciekawych informacji: https://supermaluszek.pl/Trojkolowiec_Little_Tiger

 

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top