Jesteś tutaj
Home > wózek dziecięcy > Torino 3w1 – wózek ekskluzywny

Torino 3w1 – wózek ekskluzywny

Torino 3w1 – wózek ekskluzywny

Torino 3w1 – wózek ekskluzywny, idealny dla rodziców, którzy oczekują wysokiej jakości. Wózek ten jak na możliwości, które oferuje jest dostępny w całkiem przystępnej cenie. Ten wózek naprawdę jest bardzo nowoczesny. Posiada kilka innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością ułatwią korzystanie z niego i zdecydowanie podniosą komfort użytkowania.

 

Torino 3w1 – innowacja

Torino 3w1 posiada bardzo nowoczesny system SAS, czyli Shock Absorption System. Jest to system absorpcji wstrząsów. Chodzi o to, że wózek posiada bardzo dużą amortyzację, i przednie koła mocno pochłaniają wszelkie wstrząsy. System ten powoduje to, że jeśli jedno koło odrywa się od powierzchni w celu pokonania przeszkody wtedy drugie koło jedzie dalej równo. Ten system zdecydowanie poprawia komfort prowadzenia wózka po nierównościach. W innych modelach brak tego systemu powoduje, że podczas pokonywania przeszkód, wózek wypada z toru a nawet może się przewrócić.

Torino 3w1 wyposażony jest także w system DMS, czyli Direction Memory System. System ten powala na zapamiętywanie kierunku ruchu. Na czym on polega? Już wyjaśniamy. Chodzi o to, że podczas pokonywania nierówności przednie koła odrywają się od powierzchni. W tym momencie, koła bardzo często się obracają w różnych kierunkach. Kiedy ponownie zetkną się z podłożem ich ustawienie może być inne niż przed pokonaniem przeszkody. A więc koła, które są obrócone i ponownie zetkną się z powierzchnią mogą zmieniać kierunek ruchu, co jest niezwykle niekomfortowe. System, który został zastosowany w wózku Torino 3w1 nie pozawala na dow2olne obracanie się kół. To właśnie zapamiętanie kierunku ruchu gwarantuje, że koło, które ponownie zetknie się z powierzchnią (po pokonaniu przeszkody) jedzie dalej w wyznaczonym kierunku. Rodzic prowadzący wózek z tym systemem z pewnością poczuje komfort. Wózek nie ulega wstrząsom a co za tym idzie także i awariom.

Torino 3w1 – dobry wózek

Polecamy ten model wózka z pewnością i zdecydowaniem. Jest to model, który naprawdę spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych rodziców. Inne szczegóły na temat tego wózka znajdziecie tu: http://supermaluszek.pl/Wozek_Torino_3w1

 

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top