Jesteś tutaj
Home > akcesoria > Śpiworki do wózków

Śpiworki do wózków

Śpiworki do wózków

Śpiworki do wózków idealne na chłodne dni i zimy. Nowoczesne śpiworki są tak skonstruowane, że mogą pełnić także inne funkcje, takie jak kocyk lub kołderka. Niektóre idealnie nadają się jako materacyk lub wkład do wózka spacerówki. Śpiworki uszyte są bardzo wytrzymałych materiałów, z regułī jest to wodoodporna tkanina zewnątrz, natomiast wewnątrz śpiworek jest obszyty miękkim, ciepłym polarem minky.

 

Śpiworki do wózków pasują do każdego modelu

Wszystkie śpiworki mają takie rozmiary aby pasowały do wszystkich wózków. Ponieważ używanie takich śpiworków odbywa się głównie zimą, dlatego każdy z nich jest ocieplany i to głównie antyalergiczną włókniną. Fajną zaleta takiego śpiworka jest to, że śpiworek po rozpięciu bocznych zamków może służyć jako materacyk lub wkładka do spacerówki. Jest więc to zakup na dłuższy czas a nie tylko na okres używania gondoli. Oczywiście każdy śpiworek posiada uniwersalne otwory na pasy. Górna część Śpiworka tworzy kaptur, który oczywiście można rozpiąć. Ten kapturek przydaje się, kiedy chcemy przenieść dziecko.

 

Śpiworki do wózków – akcesoria

Czasami producenci szyją całe komplety, w skład których wchodzi muffka i kocyk. Muffka to gadżet, który bardzo lubią mamy. W zimne dni takie muffki sprawdzają się doskonale. W środku są mięciutki i bardzo ciepłe. Podczas zimowego spaceru ręce na pewno nie zmarzną. 🙂 Innym bardzo dobrym gadżetem jest ciepły kocyk, który może być używany niemal o każdej porze roku. Miękki, bardzo ciepły i przyjazny dla dziecka.

POlecamy te śpiworki bo to naprawdę fajna sprawa. Sprawdzą się w wielu sytuacjach i przydadzą się na pewno każdej mamie. No i posłużą na długo, oczywiście trzeba o nie dbać i stosować się do zaleceń producenta. Śpiworek mozna prać w temperaturze maksymalnie 30 stopni, w pralce oczywiście. Wirowanie należy ustawiać  na max 400 obrotów. No i nie wolno stosować żadnych wybielaczy.

Standardowa długość takiego śpiworka to 100 cm, natomiast szerokość to 50 cm. Jeśli zainteresował Was ten produkt to kliknijcie w link i sprawdźcie cenę tego produktu klikając tutaj: https://supermaluszek.pl/pl/producer/Tesoro/106

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top