Jesteś tutaj
Home > zabawki > Przytulanka z biciem serca – ułatwia dzieciom zasypianie

Przytulanka z biciem serca – ułatwia dzieciom zasypianie

Przytulanka z biciem serca – ułatwia dzieciom zasypianie

Kiedy maluszek przychodzi na świat musi nauczyć się wielu nowych rzeczy. Świat zewnętrzny tak bardzo różni się od tego, który noworodek zna z brzucha mamy. Wszystko jest dla niego nowe: ostre dźwięki, ogromna przestrzeń, niższa temperatura, ostre światło. Adaptacja do nowych okoliczności nie zawsze jest łatwa, ale rodzice różnymi sposobami mogą wspierać swoje dzieci w dostosowywaniu się.

Jednym ze sposobów jest próba odtworzenia dźwięków z łona matki. Młodzi rodzice znają z reguły skuteczny sposób uspokajania szumem suszarki, czy odkurzacza. Warto też często kłaść maluszka na swojej klatce piersiowej (może to robić nawet tata), tak, żeby słyszał on bicie serca.  Przy okazji jest to świetny sposób na zbudowanie więzi z nowonarodzonym dzieckiem.

Co jednak zrobić w  nocy, kiedy chcemy, by maluszek spokojnie spał w łóżeczku?

Poznajcie Zazu

Dobrym rozwiązaniem jest Zazu – przytulanka z biciem serca. Dźwięk jest łagodny i nie przeszkadza innym domownikom. Zabawka może leżeć w łóżeczku blisko maluszka i włącza się, gdy dziecko zaczyna płakać lub gdy nią poruszy. Gdy dziecko się uspokoi i zaśnie ponownie, zabawka wyłącza się po 10 minutach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla rodziców. Jeśli dziecko woli szum, możemy ustawić dźwięk z białym szumem wodospadu. A dla nieco starszych niemowląt proponujemy 4 różne melodyjki do wyboru, które również pełnią funkcje uspokajających kołysanek.

Moduł dźwiękowy można bez problemu wyjąć z maskotki: w celu wymiany baterii (zabawka zasilana jest dwoma bateriami LR6), zmiany ustawień (zmiana dźwięku lub regulowanie głośności) lub po prostu gdy chcemy wyprać maskotkę w pralce.

Piesek Dex, osiołek Don i owieczka Liz

Zazu występuje w trzech uroczych wersjach: piesek Dex, osiołek Don i owieczka Liz. Wszystkie wersje są urocze i uwielbiane przez dzieci. Maskotka jest bardzo miękka i miła w dotyku. Gdy maluszek podrośnie, bez problemu można wyjąć moduł dźwiękowy i dziecko może bawić się maskotką, jak każdym innym pluszakiem.

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top