Jesteś tutaj
Home > pokój dziecka > Pluszowe pufy, fotele i leżanki – Supermaluszki je kochają

Pluszowe pufy, fotele i leżanki – Supermaluszki je kochają

Pluszowe pufy, fotele i leżanki – Supermaluszki je kochają

Pluszowe pufy, fotele i leżanki są miękkie, wygodne i są świetną ozdobą pokoju dziecka. To bardzo oryginalne meble i zabawki jednocześnie. 🙂 Wykonane są z miękkiego, grubego pluszu. Do takiej zabawki dziecko chętnie się przytula. Oparcie jest bardzo stabilne, nie ma obawy, że taka pufa lub fotel się przewróci. Pufy

Fotel Żyrafa

Bardzo fajna zabawka i fotel pluszowy w jednym. Może służyć jako fotel a po odpięciu siedziska mamy pufę i dużą pluszową maskotkę. Poza tym w brzuszku dużej żyrafy znajduje się mała maskotka, która mówi i śpiewa: „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Siała baba mak”, „Mam chusteczkę haftowaną”, „Kocham Cię”, „ukołysz mnie do snu”, „weź mnie na rączki”,”przytul mnie”. Ta żyrafa to świetny pomysł również na prezent.

 

Fotel Pingwin

Fotel Pingwin działa na tej samej zasadzie co fotel Żyrafa. Posiada małą mówiącą maskotkę, która również śpiewa. Spodoba się niejednemu Supermaluszkowi.

 

Leżanka Małpa

 

Leżanka Małpka

Leżanka Małpka jest niesamowita! Można się w niej schować i spać. Posiada na brzuchu wielką kieszeń do której dziecko może wskoczyć i wygodnie sobie usnąć. W takiej kieszenie dziecko będzie zawsze przykryte. Takie łózko z pewnością zachęci dziecko do drzemki. Nawet dorośli pewnie chętnie by z niej skorzystali. Na filmie zobaczcie, ile zajmuje osoba, która jest dorosła. Nasza modelka Magda ma 170 cm wzrostu. Co prawda nie zmieści się do kieszenie ale na Małpce spokojnie może się zdrzemnąć. 🙂 Ta leżanka wykonana jest z wysokiej jakości pluszu. Samo wykonanie tej leżanki jest bardzo staranne i dokładne. Samo pokrycie można zdjąć i wyprać, co z pewnością jest dużym atutem w utrzymaniu leżanki w czystości. Leżanka posiada certyfikat CE i EN71.

Jej wymiary tu:
długość: 150 cm
szerokość: 75 cm
wysokość: 25 cm

Spokojnie może więc służyć dla większego już dziecka. To bardzo fajne rozwiązanie i idealny pomysł na prezent. No i radość dla Supermaluszka wielka. Jeśli zainteresowała Was ta leżanka to sprawdźcie w naszym sklepie, mamy też w kształcie Misia, do wyboru. 🙂

Kliknijcie tu: http://supermaluszek.pl/Lezanka_Malpka_duzy

Zapraszamy do naszego sklepu!

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top