Jesteś tutaj
Home > wózek dziecięcy > Nowoczesny Volq 3w1 jest aż za tani :)

Nowoczesny Volq 3w1 jest aż za tani :)

Nowoczesny Volq 3w1 jest aż za tani 🙂

Nowoczesny Volq 3w1 posiada modny wygląd, jest lekki, funkcjonalny, ma fajne udogodnienia i przede wszystkim jest tani. Jego cena nie zrujnuje rodziców. Prowadzi się lekko, ma miękkie zawieszenie co pozwala na bujanie dziecka do snu. Zobacz na filmie jak prezentuje się ten model.

 

Volq 3w1 modny i wygodny

W tym wózku zastosowano nowoczesne, żelowe koła, które są o wiele bardziej wytrzymałe niż koła pompowane a tym bardziej piankowe. Świetnie sobie radzą na trudnych, kamienistych powierzchniach, i na pewno nie pękną co może się zdarzyć przy kołach pompowanych.

Nowoczesny Volq 3w1 jest bardzo lekki, jego gondolę można swobodnie przenosić bez wysiłku. Wpinanie gondoli jest również bardzo proste i łatwe, wygodne przy potrzebie szybkiego demontażu.

Volq 3w1 gondola, spacerówka i fotelik samochodowy

Gondola jest plastikowa a wewnątrz jest materacyk obszyty tkaniną aloe vera z wyciągiem z aloesu i jonami srebra. Lekki aluminiowy stelaż oraz prosty system składania ramy to z pewnością atuty tego modelu. Gondolę i spacerówkę można zamontować na stelażu przodem do kierunku jazdy oraz tyłem. To fajna funkcja ponieważ pozwala na dowolną zmianę położenia tych elementów w zależności od potrzeb.

Podajemy wymiary wózka, które z pewnością są bardzo potrzebne:
Rozłożony stelaż z kołami: 101 x 60 x 112 cm
Złożony stelaż: 89 x 60 x 39 cm
Gondola wewnątrz: 80 x 22 x 36 cm
Siedzisko spacerówki : 32 x 25 cm
Oparcie spacerówki: 41 x 25 cm

Waga:
Stelaż z kołami: 9,2 kg
Stelaż + gondola: 14,2 kg
Stelaż + spacerówka: 15 kg

Polecamy ten model bardzo, bo to naprawdę dobry wózek, solidnie wykonany przez doświadczonego producenta. Jest to produkt polski, co prawda jego debiut odbył się w Polsce całkiem niedawno ale już podbija rynek. Wózek Volq 3w1 jest chętnie kupowany przez rodziców.

Jeśli zainteresował Was ten model to więcej informacji na jego temat możecie znaleźć na stronie naszego sklepu. Zawarte są tam wszelkie dane techniczne i przede wszystkim cena, która z pewnością Was interesuje. 🙂

Zobacz tu: http://supermaluszek.pl/Volq_3w1

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top