Jesteś tutaj
Home > wózek dziecięcy > Magnetico Slim niby odchudzony ale na bogato

Magnetico Slim niby odchudzony ale na bogato

Magnetico Slim wersja odchudzona ale nie do końca

Magnetico Slim niby odchudzony ale na bogato. Polski producent Paradise Baby zmodyfikował troszkę swój poprzedni hitowy model Magnetico 2018. Modyfikacja polegała na zmianie niektórych funkcji, które występowały w modelu z zeszłego roku. Dzięki takiemu zabiegowi znacznie obniżono cenę wózka. Testowaliśmy ten najnowszy model i wcale nie odbiega on funkcjonalnością i nowoczesnością od Magnetico 2018.

Inna amortyzacja

Magnetico Slim ma tylko jedną parę amortyzatorów, jednak to w niczym nie umniejsza komfortu jazdy. Wózeczek sunie równiutko i lekko. Lekko i prosto pokonuje wszelkie przeszkody, krawężniki nie są już straszne. Wszelkie nierówności nie obudzą dziecka, a i dla rodzica prowadzenie takiego wózeczka to sama przyjemność.

Paradise Baby w modyfikowaniu Magnetico Slim nie poszedł do końca na całość. Zostawił pewne fajne elementy. Na przykład przedłużana budka została. Wiemy, że mamy bardzo cenią sobie tę opcję. Mocno wysuwana do przodu budka pozwoli ochronić maluszka przed wiatrem i deszczem.

Kolory tapicerki

Magnetico Slim dostępny jest tylko w pięciu kolorach. I dobrze. To modne kolory z wyrazistymi dodatkami, które zdecydowanie ożywiają dominującą barwę, mianowicie szarość. Szarość jest obecnie bardzo modna. Wózek posiada koła pompowane lub piankowe nowej generacji. Obydwa są dobre i każde ma swoje plusy i minusy. Koła pompowane na pewno mają bardzo dobrą amortyzację, jednak koła piankowe nowej generacji w kwestii amortyzacji nie ustępują tym pompowanym. Na drodze zachowują się tak samo jak koła pompowane, a dodatkową ich zaletą jest to, że na pewno się nie przebiją. I o pompowaniu możemy zapomnieć. To bardzo duże udogodnienie. Szczególnie dla mam, które musza codziennie same wychodzić na spacery z maluszkiem i w razie gdyby powietrze wyleciało z koła musiałyby same pompować.

Bardzo polecamy ten wózeczek bo jest modny, dobry, bardzo dobrze i dokładnie wykonany. Posiada ciekawy design i tapicerkę, która jest bardzo dobrej jakości, odporna na zabrudzenia. A jeśli nawet coś się zabrudzi, wystarczy przetrzeć szmatką.

Chcesz go kupić? Kliknij tu: https://supermaluszek.pl/Magnetico_Slim_2018_3w1_wozek_dzieciecy

 

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top