Jesteś tutaj
Home > Bez kategorii > Lugo 3w1 nowy wózek od Kerttu

Lugo 3w1 nowy wózek od Kerttu

Lugo 3w1 najnowsze dzieło polskiego producenta

Lugo 3w1 nowy wózek od Kerttu wszedł z impetem na rynek. Ten wózek to całkowicie odmienny produkt od tych, które do tej pory proponowało Kerttu. Ten polski producent wózków naprawdę się rozwija i podąża za najnowszymi trendami obowiązującymi w branży dziecięcej na świecie.

To lekki wózek, który bardzo dobrze się prowadzi. Potrafi zwinnie skręcać i szybko zmieniać kierunek jazdy. Żelowe koła zastosowane w tym modelu naprawdę są dobrym rozwiązaniem. Nie ma potrzeby ich ciągłego pompowania. Komfort jazdy jest taki sam jak w kołach pompowanych, a na trudnych terenach jest gwarancja, że koła się nie przebiją. Przeciwnicy kół żelowych twierdzą, że jazda na kołach żelowych nie jest komfortowa i ogranicza znacznie amortyzację. Nic bardziej mylnego, koła żelowe dają taką samą amortyzację co koła pompowane.

 

Lugo 3w1 nowoczesny wózek

Szukasz nowoczesnego wózka? Lugo jest dla Ciebie. Ten model możesz kupić wybierając kolor stelażu na przykład grafitowy lub  biały. To bardzo fajna opcja, z której warto skorzystać. Poza tym niektóre kolory tapicerki zdecydowanie lepiej komponują się ze stelażem białym, a inne ze stelażem grafitowym. Najlepiej jest wejść na stronę naszego sklepu i obejrzeć dostępne modele w kompilacji ze stelażem białym i grafitowym.

Dobra cena

Najnowszy model Kerttu dostępny jest w naprawdę dobrej cenie. Trzeba zwrócić uwagę na to, że obecnie, firmy wprowadzające swoje nowe modele na rynek z reguły windują ceny. W naszym sklepie Lugo dostępne jest w naprawdę dobrej cenie. Poza tym wydane pieniądze nie będą źle zainwestowane bo wózeczek posłuży na lata. Wybierając uniwersalny kolor możecie wykorzystać ten model dla dwójki dzieci, jeśli tylko planujecie mieć więcej niż jedno.

Jako sklep Supermaluszek.pl jesteśmy jedynym dystrybutorem tego wózka w Polsce. Producent ufa nam od wielu lat powierzając do sprzedaży i promocji swoje modele, a to o czymś świadczy. 🙂

Jeśli interesuje Was ten model, jego cena i szczegóły techniczne klikajcie w ten link: https://supermaluszek.pl/Lugo_3w1_wozek_dzieciecy

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top