Jesteś tutaj
Home > pokój dziecka > Łóżka jak z bajki!

Łóżka jak z bajki!

Powiedzenie „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” dotyczy również najmłodszych. Znaleźliśmy jednak takie meble, w których sny zawsze są kolorowe. 

Ile razy Wasz maluch buntował się, gdy nadchodziła pora snu albo w środku nocy wskakiwał Wam do łóżka? My moglibyśmy wymieniać takie sytuacje bez końca, ale piszemy o tym nie po to, by się licytować i sprawdzać, kto z nas ma bardziej niesforne dziecko. Wręcz przeciwnie! Znaleźliśmy takie łóżeczka, do których każdy maluch maszeruje bez słowa protestu. Ich producentem jest AJK Meble, a do wyboru jest mnóstwo fantastycznych modeli, m.in. imitujących auta.

Wystarczy tylko znaleźć wzór i rozmiar, o resztę zadbał już producent. Dzięki temu mebel jest stabilny i wygodny. To, co jednak zwraca uwagę, na pierwszy rzut oka, to nie bardzo dobra jakość łóżeczka, ale jego bajkowy design. Maluch, który do niego wskoczy, poczuje się jak w prawdziwym pojeździe i bardzo możliwe, że tak jak nasze maluchy zaadaptuje tą przestrzeń nie tylko na kącik do spania, ale również do zabawy!

Jeśli natomiast zależy Wam nie tylko na ciekawym designie i wygodzie, ale również na uzyskaniu dodatkowej przestrzeni, np. na przechowywanie kołdry, dobrym wyborem będzie tapczanik jednoosobowy Lucky lub tapczan Igor. W obu tych modelach jest bowiem możliwe zamontowanie szuflady.

To fantastyczne rozwiązanie –  sprytnie wykorzystujemy bowiem wolną przestrzeń, a przy okazji łatwiej jest utrzymać porządek, co , jak pewnie wiecie, w przypadku pokoju dziecka jest nie lada wyzwaniem 😉

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl

Dodaj komentarz

Top