Jesteś tutaj
Home > akcesoria > Fotelik Ultralite Avionaut – lekki i bezpieczny

Fotelik Ultralite Avionaut – lekki i bezpieczny

Fotelik Ultralite

Fotelik Ultralite Avionaut – lekki i bezpieczny

Fotelik Ultralite Avionaut to rewolucyjny produkt. jest niesamowicie lekki i jednocześnie mega bezpieczny dla dziecka. Komfort jego użytkowania nie może równać się z żadnym innym. Fotelik waży mniej niż 2.5 kilograma, a więc z łatwością przenosi się go w ręku. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że redukuje siłę uderzenia bocznego, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Dzięki temu, że zastosowano w tym foteliku nowy kompozyt i włókno węglowe to jego waga została maksymalnie obniżona. Finalnie, fotelik Ultralite jest bardzo lekki, ale także jest wytrzymały i absorbuje siłę uderzenia.

Foteliki Ultralite charakteryzują się tym, że bardzo łatwo je zapiąć i zamontować. To jest specjalnością firmy Avionaut, a jej pracownicy i konstruktorzy są w tej dziedzinie ekspertami. Wystarczy tylko klik i fotelik jest zamontowany. Rozumiemy, że rodzice nie mają tyle czasu aby mocować się z fotelikiem, dlatego oferujemy im to innowacyjne rozwiązanie. Poprawność montażu jest sygnalizowana także dźwiękowo, by podróż̇ była bezpieczna dla dziecka i aby rodzice się nie martwili. Czerwona lampka X – oznacza, że fotelik jest wpięty nieprawidłowo, zielona lampka V – oznacza, że fotelik wpięty prawidłowo.

Fotelik Ultralite – normy

W foteliku znajduje się pojedynczy uchwyt, którym pas dziecka jest przypinany bezpośrednio do bazy. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje najpewniejsze mocowanie z systemem ISOfix samochodu. Skorupa fotelika wykonana z lekkiego kompozytu EPP+PP+PA (spieniony plastik, a nie styropian), takie tworzywo doskonale pochłania energię uderzenia co potwierdzają doskonałe wyniki w testach zderzeniowych.

Fotelik Ultralite spełnia surowe normy I-Size oznaczające doskonałość w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci podczas przewożenia w foteliku. Dodatkowy moduł boczny, który jest zamontowany od strony drzwi samochodowych pochłania energię podczas uderzenia bocznego.

Fotelik Ultralite – komfort

Fotelik Ultralite jest zaprojektowany i skonstruowany z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Ale te priorytety nie przesłoniły także innej ważnej kwestii, a mianowicie komfortu użytkowania. Ten produkt naprawdę sprawdza się w codziennym używaniu go. Tkaniny z jakich jest uszyta tapicerka są jedwabiście miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Dla skory dziecka są więc bardzo przyjazne. Do tego tapicerka jest zdejmowana, co znacznie ułatwi jej czyszczenie. W foteliku jest chowany daszek przeciwsłoneczny – duży plus, za daszek 🙂 Pasy bezpieczeństwa obszyte są miękkimi nakładkami. Pomyślano o noworodkach, dla których zamontowana jest specjalna wkładka chronią główkę dziecka. To mogliście zobaczyć na filmie wyżej.

Fotelik Ultralite zdobył nagrodę Red Dot Design Award. Jest to nagroda przyznawana od 1955 w Niemczech i jest uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Kliknijcie tutaj i poznajcie szczegóły oraz cenę tego fotelika: https://supermaluszek.pl/Fotelik_Ultralite_aluminiowa_raczka

 

 

 

 

 

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top