Jesteś tutaj
Home > #supermaluszek > Drewniane zabawki dla dzieci

Drewniane zabawki dla dzieci

Zabawki z drewna wróciły do łask! Dzieci je pokochały, a rodzice przypomnieli sobie własne dzieciństwo. Zobaczcie, jakie produkty są teraz w modzie! 

Drewniane zabawki

Kolorowe, trwałe i pobudzające do kreatywnej zabawy – takie w kilku słowach są drewniane zabawki dla dzieci. Nic dziwnego, że cieszą się tak dużą sympatią maluchów 🙂

Wózki dla lalek

Mowa tu m.in. o produktach z firmy EcoToys, takich jak np. drewniany wózek dla lalek. Pięknie wykonany będzie nie tylko ozdobą pokoju córki, ale przede wszystkim trwałą zabawką. Jest bowiem odporny na zarysowania, ma solidną konstrukcję, a producent zapewnia nam aż 24 miesiące gwarancji. W tym czasie córeczka z pewnością wózkiem się nie znudzi, a być może przy okazji nauczy się z jego pomocą chodzić!

Kuchnia z wyposażeniem

Fantastyczną zabawką jest również drewniana kuchnia z wyposażeniem. Wyglądem przypominająca prawdziwą kuchnię zapewni maluchom niezapomnianą zabawę, a także nauczy je kilku praktycznych czynności, jak choćby obsługi piekarnika. To idealny prezent dla dzieci, które uwielbiają pomagać rodzicom w kuchni  😉

Układanki, puzzle

Wiele dzieci uwielbia również zabawę polegającą na układaniu puzzli. Dlatego też młodszym dzieciom, ale powyżej 12. miesiąca życia, warto kupić przynajmniej jeden taki zestaw wykonany z drewna. Taka drewniana układanka nie tylko jest dla maluchów bezpieczniejsza, ale też bardziej intuicyjna. Podobnie zresztą jest z drewnianymi figurkam, wyposażonymi w zdejmowane okręgi.  Takie zabawki nie tylko zapewniają maluchom świetną zabawę, ale również rozwijają ich zdolności manualne.

Taka układanka ze zdejmowanymi elementami świetnie rozwija zdolności manualne dziecka!

Pchacze

Wśród drewnianych zabawkowych faworytów często wymienia się także kostki edukacyjne, tzw. pchacze. Tego typu zabawki są wyposażone w wygodne rączki do prowadzenia i kółka. Dzięki temu maluch może bezpiecznie się przemieszczać, nawet jeśli samodzielne chodzenie jest dla niego jeszcze kłopotliwe.

Nie wyobrażamy sobie, by w pokojach naszych dzieci zabrakło takich zabawek, ale też jesteśmy ciekawi, czym najchętniej bawią się Wasze maluchy! Pochwalcie się ich najlepszymi zabawkami w komentarzu, a jeśli szukacie tych, które skradły nasze serca, zapraszamy tutaj.

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top