Jesteś tutaj
Home > #supermaluszek > Domek dla lalek – marzenie każdej dziewczynki

Domek dla lalek – marzenie każdej dziewczynki

iany domek dla lalek Malinowa Rezydencja

Wasza córka jest zakochana w lalkach? Domek dla lalek to spełnienie jej marzeń! Zobaczcie, które modele są teraz na topie. 

Domki dla lalek

Lalki to tylko i aż zabawki. Dlatego też najlepiej czują się jeśli nie w ramionach swoich właścicielek, to w wygodnych, kolorowych domkach. Te, które mamy w swojej ofercie, bardzo szybko znajdują swoje nowe właścicielki i wcale nas to nie dziwi 😉.

Drewniany domek dla lalek Rezydencja malinowa

Ten projekt domku zdecydowanie najbardziej przypadł nam do gustu! Ma aż 3-poziomową konstrukcję, 5 przestronnych pomieszczeń i taras. Bez problemu zmieszczą sIę w nim nawet nieco większe lalki, a kłopotem nie będzie również urządzenie domku. W zestawie znajduje się bowiem kilkanaście różnych mebelków, z pomocą których można urządzić mieszkanie dokładnie tak jak sobie życzymy.

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia, ale trudno nam wskazać górną granicę wieku. Większość rodziców uwielbia bowiem te domki tak samo mocno jak ich dzieci 😉

800.4Drewniany domek dla lalek poziomkowy

Dziewczynki zakochane w różu z kolei uwielbiają nasz poziomkowy domek dla lalek. Utrzymany w kolorystce bieli i pudrowego różu jest domkiem 2-piętrowym z 4 pomieszczeniami. W zestawie znajduje się kilkanaście kolorowych mebelków i 2 lalki.

Drewniany domek dla Barbie Beverly Hills

Z kolei jeśli macie w domu córeczkę, która nie widzi świata poza lalkami Barbie, na pewno spodobałby się jej domek Beverly Hills. Duża, 3-poziomowa konstrukcja, staranne wykonanie i komplet pięknych mebli to tylko niektóre z powodów, dla których uwielbiamy ten domek dla lalek.

800.3Drewniany domek dla lalek jagodowy

Natomiast jeśli znacie dziewczynkę, która nie ma jeszcze wystarczającej kolekcji lalek albo wręcz przeciwnie ma już ich całe mnóstwo, a ciągle marzy o kolejnych – polecamy nasz jagodowy domek dla lalek. W komplecie otrzymacie jeszcze 4 lalki i cały zestaw, pasujących do wnętrza mebelków.

Wszystkie zaprezentowane wyżej domki dla lalek możecie kupić, wchodząc na naszą stronę. Znajdziecie tam również szczegółowe opisy produktów i ceny. Zapraszamy 😊

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top