Jesteś tutaj
Home > #supermaluszek > Bransoletka Milk Bands dla mam karmiących

Bransoletka Milk Bands dla mam karmiących

Karmicie swojego maluszka naturalnie? Mamy dla Was gadżet, dzięki któremu będzie to jeszcze łatwiejsze! Poznajcie bransoletki Milk Bands! 

Bransoletka Milk Bands

Paniom, które jeszcze nigdy nie karmiły piersią, ten gadżet może wydawać się zbędny, ale te, które są już mamami i karmią swoje dzieci, wiedzą, jak bardzo ułatwia opiekowanie się maluszkiem.

Zajmowanie się niemowlakiem jest bardzo absorbujące, a to, kiedy maluch ostatnio jadł, jest jedną z ważniejszych informacji dla troskliwej mamy. Dlatego też na rynku pojawiły się silikonowe bransoletki Milk Bands.

bransoletki milk bands
W komplecie z bransoletką otrzymacie 4 nasadki do zaznaczania czasu ostatniego karmienia. To bardzo sprytne i wygodne rozwiązanie!

Są genialne w swojej prostocie, a przy tym bardzo praktyczne. Mając je na nadgarstku, będziecie dokładnie wiedzieć m.in.:

  • kiedy niemowlę ostatnio jadło,
  • jak długo jadło,
  • ile karmień było w ciągu dnia.

Bransoletka Milk Bands to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż prowadzenie notatek czy kalendarza. Sprawdźcie same, tym bardziej że ten niezwykły gadżet został wymyślony i zaprojektowany przez pewną amerykańską mamę, która szukała sposobu na uproszczenie życia kobiet karmiących piersią, a potem bardzo szybko zrobił karierę na rynku.

PS. Bransoletka Milk Bands to jedna z nowości w naszym sklepie – znajdziecie ją tutaj.

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top