Jesteś tutaj
Home > wózek dziecięcy > Black Boy wózek dla chłopca

Black Boy wózek dla chłopca

Black Boy wózek dla chłopca

Black Boy wózek z wnętrzem obszytym kolorową tkaniną z samochodzikami. Bardzo oryginalny model, dostępny tylko w nielicznych sklepach. U nas oczywiście jest. Wózek jest bardzo lekki, waży zaledwie 13,7 kg. Na niską wagę z pewnością wpływa lekka aluminiowa konstrukcja. Sam design jest bardzo elegancki, a środek w samochodziki naprawdę zaskakuje. I ta miła niespodzianka bardzo spodobała się młodym mamom.

Oryginalny wózek

Widzieliście kiedyś taki wózek? Z takim wnętrzem? Trzeba przyznać, że polski producent Tutek miał świetny pomysł. Skonstruował wózek, jakiego nie wymyślił nikt. Na zdjęciach widać wszystko. Gdy dołączymy do tego nowoczesną konstrukcję i wygodę użytkowania to wychodzi wózek ideał.

W gondoli są do wyboru dwa materace: piankowo-kokosowy lub termoelastyczny. Samą gondolę montuje się bardzo szybko dzięki systemowi „One-click”. Wystarczy klik z jednej strony i klik z drugiej strony, aby w szybki i prosty sposób wpiąć gondolę do stelaża.

Spodobał się?

Jeśli spodobał Ci się ten wózek i chciałabyś wyróżnić się z tłumu posiadając taki wózek to kliknij do naszego sklepu, zobacz szczegóły techniczne i sprawdź cenę. Jeśli będzie dla Ciebie odpowiednia to naprawdę polecamy ten model. Kliknij tu: https://supermaluszek.pl/Tutek-Black-Boy-3w1-wozek-dzieciecy

Supermaluszek
Ekipa sklepu internetowego z produktami dla dzieci.
http://www.supermaluszek.pl
Top